Jak znaleźć miejsce pochówku krewnego w USA?

Czy spędziłeś już dużo czasu wposzukiwaniu grobu jednego z przodków w USA? Wielu ludzi codziennie próbuje połączyć drzewo genealogiczne z krewnymi mieszkającymi za granicą. Jeśli nie zostanie to zrobione, możesz pominąć kluczową część genealogicznej układanki. Chociaż możemy spędzić lata próbując znaleźć zapisy, które powstały za życia naszych przodków, ale czasem informacje o ich śmierci mogą być najbardziej odkrywcze.

MyHeritage oferuje 2 tygodnie bezpłatnego dostępu do obszernej bazy danych 9 miliardów zapisów historycznych, a także dostęp do nowej technologii, która natychmiast łączy Cię z nowymi informacjami o Twoich przodkach.

Może to być szczególnie aktualne podczas wyszukiwania miejsc pochówku Twoich przodków, ponieważ ten proces może ujawnić bardzo interesujące szczegóły. Na szczęście istnieje wiele sposobów, które pomogą Tobie dowiedzieć się, jak umarł twój przodek, gdzie został pochowany, a także znaleźć jego nagrobek i powiązane z tym dokumenty.

KORZYSTAJ Z SYSTEMÓW WYSZUKIWANIA CMENTARZÓW ONLINE

„Internetowe cmentarze” to miejsca, gdzie możesz łatwo dowiedzieć sie, gdzie pochowano twojego przodka.

Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, gdzie dokładnie został pochowany Twój przodek, zanim zaangażujesz się w prace nad dokumentami z archiwum. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu tych informacji, skontaktuj się z prawnikiem z firmy Adwokat w Europie, a my powiemy Ci, jak za pomocąaktu zgonu krewnego znaleźć jego miejsce pochówku za granicą.

DOKUMENTY POWIĄZANE ZE ŚMIERCIĄ

AKT ZGONU

Niektóre akty zgonu są dostępne za darmo na FamilySearch.org, podczas gdy inne są dostępne w miejscowym sekretariacie. Należy pamiętać, że akty zgonu są generowane w stanie, w którym nastąpiłaśmierć.Chociaż niektóre stany zaczęły używaćaktów zgonu jeszcze w latach 1900 r., nie były one szeroko stosowane w Stanach Zjednoczonych aż do lat 30. XX wieku.

NEKROLOGI

Nekrologi w gazetach mogą być świetnym źródłem do znalezienia miejsc pochówku. Jednym z najlepszych darmowych źródeł gazetowych jest „The Chronicle of America”oraz„Library of Congress”.

Google ma również obszerne bezpłatne archiwum gazet. Najpopularniejsze strony z nekrologami to Genealogy Bank i Newspapers.com.

BIURA POGRZEBOWE I KOŚCIOŁY

Kiedy dowiesz się, gdzie mogła nastąpić śmierć, możesz skontaktować się z kostnicami lub domami pogrzebowymi i / lub lokalnymi kościołami, które mógł odwiedzać Twój przodek, aby uzyskać informacje na temat zgonów. Często ludzie w kościołach i firmach pogrzebowych mogą być najlepszym źródłem informacji.

Dla przodków, którzy zmarli w latach 1700–1900, miejscowy sklep kupiecki mógł zapewnić pogrzeb. Historia wielu dzisiejszych domów pogrzebowych, które istnieją od ponad stu lat, rozpoczęła się zesklepów handlowych, oferujących trumny i inne akcesoria pogrzebowe. Większość zapisów z tych czasów nie udostępnia się, ale niektóre domy pogrzebowe mogą przechowywać zapisy sprzed stu lat, co niektóre zostały przeniesione do lokalnego muzeum lub innych instytucji archiwalnych.

Podróżowanie w celu znalezienia ostatniego miejsca spoczynku Twojego przodka może dać Ci lepsząwiedze o tych krewnych, którzy żyli przed Tobą i da Ci znacznie więcej wiedzyoTwoim drzewie genealogicznym.

Jeśli już wykorzystałeś wszystkie dostępne zasoby i sposoby, aby odnaleźć grób członka rodziny i nie odniosłeś sukcesu, nie poddawaj się. W genealogii wiele zapisów wciąż czeka na odkrycie. Nasz zespół prawników z firmy Adwokat w Europie pracuje nad tym, aby pomóc Tobie znaleźć spadek od Twoich krewnych za granicą. Również na naszej stronie możesz skorzystać z bezpłatnego wyszukiwania krewnych w USA i Kanadzie.