Poszukiwanie genealogiczne spadkobierców | Adwokat w Europie

Poszukiwanie genealogiczne spadkobierców

Adwokat w Europie to firma, która już od ponad 9 lat zajmuje się kompleksową obsługą prawną z zakresu prawa spadkowego. Specjalizujemy w odnajdywaniu potencjalnych spadkobierców, poszukiwanych w związku z postępowaniami spadkowymi. Kiedyś nasi eksperci pracowali w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych jako woluntariusze, pomagając w odbudowie utraconych więzi rodzinnych z bliskimi krewnymi z krajów Unii Europejskiej. 

Od roku 2017 kancelaria Adwokat w Europie zajmuje się poszukiwaniem nieznanych spadkobierców już w charakterze profesjonalnym. Udało nam się zidentyfikować setki beneficjentów oraz poznać najskuteczniejsze metody wyszukiwania i wiarygodne bazy danych w wybranych krajach Unii Europejskiej. Jesteśmy znani z dokładności, precyzji oraz profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Współpracujemy z licznymi ekspertami genealogicznymi, detektywami, prawnikami, parafiami oraz samorządami. Nasz zespół stworzony jest z doświadczonych badaczy, którzy do tematu poszukiwań podchodzą w sposób kompleksowy. W zakres naszych usług wchodzi potwierdzanie relacji rodzinnych, uzyskiwanie dokumentów, reprezentowanie klientów w sądach, wykonywanie apostille oraz legalizacja dokumentów uzyskanych w konsulatach. Aby potwierdzić pokrewieństwo spadkodawcy i spadkobierców wykorzystujemy akty urodzenia i zgonu, zdjęcia archiwalne, drzewa genealogiczne i korespondencję oraz konsultujemy się z rodziną. 

Kim są nasi klienci?

Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i wielu instytucji w różnych krajach Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Ofertę kierujemy między innymi do:

  • dalekich krewnych spadkodawcy,
  • administratorów nieruchomości,
  • adwokatów,
  • przedstawicieli majątku państwowego,
  • spadkobierców,
  • agentów nieruchomości,
  • beneficjentów.

Poszukiwania genealogiczne prowadzimy w większości krajów Europy Wschodniej i zachodniej, takich jak Ukraina, Rosja, Białoruś, Mołdawia, Łotwa, Litwa, Polska, Bułgaria, Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Gruzja, Kazachstan, Niemcy, Austria, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Belgia oraz Holandia.

Dokładamy starań, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości – działamy skutecznie oraz szybko. Nasza firma Adwokat w Europie oferuje elastyczne warunki współpracy oraz odroczoną płatność. Zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania więcej informacji.