Sprzedaż majątku spadkowego na aukcji w USA

Wszystkie firmy z branży sprzedaży nieruchomości ponoszą minimalny koszt potrzebny do przeprowadzenia sprzedaży. Jeśli taka firma zdecyduje, że nieruchomość przedstawia odpowiednią wartość, które chcesz sprzedać, zawrze z Tobą umowę na przeprowadzenie całej sprzedaży od początku do końca. Proces ten może potrwać miesiące, więc sprzedaż nieruchomości na miejscu będzie wygodny tylko dla tych, którzy nie muszą szybko sprzedawać swoich nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż sama sprzedaż zwykle odbywa się w drodze licytacji online, po sprzedaży nieruchomości pozostaje dużo dokumentów do wypełnienia.

WARUNKI SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Kiedy pośrednik w sprzedaży nieruchomościzarządza procesem, przeprowadza wiele etapów pracy. Oto typowy plan działań:

  1. Agent nieruchomości odwiedza Twój dom w Stanach Zjednoczonych, aby ocenić zawartość na sprzedaż.
  2. Ustawieniadaty aukcji.
  3. Przedstawiciele firmy spisująTwoje aktywa do sprzedaży i ustalają ceny (minimalne kwoty mogą zaczynać się od 1 USD).
  4. Firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości robi zdjęcia Twoich przedmiotów i pisze opisy do opublikowania na swojej stronie internetowej.
  5. Firma z branży nieruchomości sprzedaje Twoje przedmioty zainteresowanym nabywcom.
  6. Firma może zaplanować osobny „dzień oglądania”, aby licytujący mogli zobaczyć Twoje przedmioty.
  7. W dniach oglądaniafirma zajmująca się sprzedażą  nieruchomości zapewnia bezpieczeństwo wdomu.
  8. Firma z branży nieruchomości odpowiada na wszystkie pytania kupujących, zarządza wszystkimi transakcjami.

CO SIĘ DZIEJE PO SPRZEDAŻY

Jeśli chodzi o ilość pracy, jaką wykonuje pośrednik sprzedażynieruchomości w Stanach Zjednoczonych, nic dziwnego, że mogą pobierać 50% (lub więcej) całkowitych przychodów ze sprzedaży w formie opłat. Tak więc, jeśli firma zajmująca się nieruchomościami otrzyma 12 000 $ ze sprzedaży Twoich przedmiotów, otrzymasz tylko około 6000 $. Przetwarzają wszystkie płatności, a następnie wypisują czek na Twojeimię.

Agencja nieruchomości  opróżni dom dopiero po zakończeniu sprzedaży. Musisz usunąć przedmioty, które nie zostały sprzedane.

Nasi prawnicy z firmy Adwokat w Europie pomogą Ci sprzedać nieruchomość spadkową na aukcji w USA w najbardziej opłacalny sposób. Zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.