Prawnik rodzinny w Turcji | Adwokat w Europie

Jeśli potrzebujesz prawnika z zakresu prawa rodzinnego w Turcji, zadzwoń do prawników z naszejfirmy. Zapewnimy terminową i fachową obsługę prawną. Profesjonalna obsługa prawna naszych specjalistów daje Ci możliwość nie martwienia się w trudnych i stresowych sytuacjach. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami za Ciebie.

Zalety kontaktu z naszym prawnikiem rodzinnym w Turcji

Jeśli skontaktujesz się z nami w celu uzyskania pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego w Turcji, będziesz mógł skorzystać z następujących świadczeń:

Bezpłatne konsultacje dla klientów. Nie pobieramy opłat za wstępne spotkanie z klientami i wyjaśnienie podstawowych spraw poprzez opisanie swojej sytuacji. Będziesz rozmawiać w swoim ojczystym języku. Usługi doradcze są świadczone przez polskojęzycznego prawnika rodzinnego. W razie potrzeby negocjujemy w Twoim imieniu, nie musisz uczestniczyć w spotkaniu. Wszystkie usługi z zakresu prawa rodzinnego są świadczone po minimalnych kosztach, będziesz mile zaskoczony naszą polityką cenową.

Świadcząc usługi prawne, stosujemy indywidualne podejście i pracujemy w oparciu o spersonalizowane potrzeby każdego klienta.

Nasi specjaliści doskonale znają tureckie prawo rodzinne i prawo lokalne. Posiadamy bogate doświadczenie w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

Zakres usług świadczonych przez prawnika zajmującego się prawem rodzinnym w Turcji: Prawnik rodzinny w Turcji zapewnia pełne wsparcie w procesie rozwodowym, jeśli zajdzie potrzeba rozwiązania problemu windykacji alimentów, pozbawienia praw rodzicielskich, sporów o odszkodowania i ubezpieczenia, podziału majątku. Postaramy się przed procesowo załatwić wszelkie spory, ale w razie potrzeby będziemy chronić interesy naszego klienta w sądzie.

Kompetencje

Turecki wymiar sprawiedliwości nie interesuje się, czy pozew o rozwód został również wniesiony w jakimś innym państwie. Pozew o rozwód jest uwzględniany, gdy jeden z małżonków ma obywatelstwo tureckie lub metryka ślubu została umiejscowiona w tureckim urzędzie stanu cywilnego.

Przesłanki rozwodowe

Przy zdradzie lub opuszczeniu małżonka, rozwód może zostać udzielony natychmiast na  wniosek jednego z małżonków. Rozwód za zgoda małżonków może zostać udzielony po roku separacji.

Prawo tureckie rozróżnia ogólne i szczególne przyczyny rozwodu. Do szczególnych przyczyn rozwodu zalicza się niewierność, rozpad pożycia, znęcanie się lub zniesławienie, przestępstwa, porzucenie i choroba psychiczna.

Ogólnymi podstawami rozwodowymi są: rozkład małżeństwa, porozumienie w kwestii rozwodu i separacja faktyczna. W razie jakichkolwiek problemów prawnych z zakresu prawa rodzinnego w Turcji, skontaktuj się z prawnikami z firmy Adwokat w Europie.