Wypadek samochodowy w Czechach - Adwokat w Europie

Prawnicy z firmy Adwokat w Europie podpowiedzą Ci jak złożyć wniosek o odszkodowanie, jeśli miałeś wypadek w Czechach.

Nasi prawnicy zapewnią Ci DARMOWĄ konsultację dla ofiar i podpowiedzą czego potrzebujesz, aby uzyskać maksymalne odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej.

Jeśli miałeś wypadek drogowy w Czechach- możesz złożyć wniosek o odszkodowanie za uszkodzony samochód, obrażenia lub śmierć bliskiej osoby.

ROSZCZENIE O ODSZKODOWANIE ZA GRANICĄ

Wypadki samochodowe, kolizje motocyklowe, wypadki autobusowe, urazy pieszych, wypadki rowerowe itp to najczęstsze wypadki w Czechach. Ostrzegamy, aby zebrać jak najwięcej informacji na miejscu zdarzenia, aby uzyskać możliwe najwyższe  odszkodowanie. Przede wszystkim powinieneś skontaktować się z policją. Następnie weź dane kierowcy (w tym jego nazwisko, adres, dane rejestracyjne i dane ubezpieczenia samochodowego). Zrób zdjęcie miejsca wypadku i położenia pojazdów (jeśli masz aparat fotograficzny lub smartfon) Jeśli doznałeś obrażeń, wezwij karetkę.

DLACZEGO WARTO ZŁOŻYĆ WNIOSEK O ODSZKODOWANIE W CZECHACH?

Prawo europejskie wymaga, aby wszystkie państwa członkowskie UE akceptowały roszczenia o odszkodowanie, niezależnie od kraju, w którym miał miejsce wypadek samochodowy. Republika Czeska jest członkiem Unii Europejskiej. Dlatego prawo europejskie pozwala obywatelom Polski rozpocząć składanie wniosku bezpośrednio w Czechach.

Uzyskanie roszczenia z tytułu wypadku w Czechach jest trudnym i długim procesem, dlatego jeśli potrzebujesz specjalisty w zakresie prawa europejskiego i porady prawnej w Czechach skontaktuj się nami. Nasi prawnicy od wypadków w Czechach pomogą Ci złożyć wniosek i otrzymać odszkodowanie od ubezpieczyciela w  Czechach. W indywidualnej sprawie skontaktuj się z prawnikami z firmy Adwokat w Europie.