Przedłużenie terminu do przyjęcia spadku z zagranicy

Nasi prawnicy od dziedziczenia w UE pomogą uporać się z problemem przedłużenia terminu dziedziczenia. Jeśli upłynie termin do dziedziczenia i nie wiesz, co zrobić, nasi prawnicy będą służyć Ci pomocą. Skontaktuj się z naszym prawnikiem który specjalizuje się w prowadzeniu postępowań spadkowych za granicą, on dokładnie zna wszystkie powody przedłużenia i możliwość rozwiązania problemu. W niektórych krajach przedłużenie terminu jest dopuszczalne, jeśli inni prawowici spadkobiercy są znani i nie mają nic przeciwko późniejszemu otrzymaniu swojego udziału w spadku. Powód dla którego zgłaszamy się z wnioskiem o przedłużenie terminu należy odpowiednio udokumentować.


Jakie są powody przedłużenia terminu przyjęcia spadku?

Dziś podstawą do przedłużenia terminu do przyjęcia spadku mogą być: Długotrwała choroba spadkobiercy. Jeśli masz oficjalne dokumenty potwierdzające stan zdrowia, prawnik pomoże Ci przedłużyć okres dziedziczenia za pośrednictwem sądu. Ze względu na brak możliwości znalezienia dokumentów. Jeśli dokumenty zostaną utracone, wykwalifikowani prawnicy pomogą odzyskać wymagane dokumenty i złożyć wniosek o przedłużenie. Ze względu na brak możliwości opuszczenia kraju spadkobiorcy. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać do innego kraju w celu wzięcia udziału w postępowaniu spadkowymi możesz to oficjalnie potwierdzić, będziesz mógł przedłużyć okres dziedziczenia.Jeśli pracujesz podczas długiej delegacji  służbowej za granicą, której nie można odłożyć.Wtedy można przedłużyć termin przyjęcia spadku, ale tylko w sądzie. Terminymogą się przedłużyć z innych  powodów. Tylko prawnik w UE, który pracuje w danym kraju, zna pełną listę powodów. Pomoże to w uzyskaniu dodatkowego terminu przez sąd i nie zostaniesz pozbawiony prawa do dziedziczenia.

Gdzie ubiegać się o pomoc prawną w celu przedłużenia okresu przyjęcia spadku za granicą?

W Unii Europejskiej istnieje możliwość przedłużenia okresu na przyjęcie spadku za granicą, ale przy załatwieniu wszystkich formalności możesz potrzebować pomocy wykwalifikowanych prawników. Prawnicy z firmy Adwokat w Europie mogą przyjść Ciz pomocą w każdej sprawie. Większość prawników z którymi współpracujemy na terenie UE mówią po polsku, są także ekspertami w dziedzinie prawa spadkowego kraju, w którym zostałeś powołany do dziedziczenia. W każdej spornej lub trudnej sytuacji skorzystaj z pomocy prawników z firmy Adwokat w Europie.