Poszukiwanie spadkobierców za granicą

Nasza firma prowadzi profesjonalne poszukiwania spadkobierców za granicą. Kancelaria świadczy usługi prawne, które pomogą Ci uzyskać spadek z zagranicy, również pomożemy Twoim krewnym w przeprowadzeniu postępowania spadkowego i doradzimy w jaki najlepszy dla Ciebie sposób to zrobić. Zajmujemy się poszukiwaniem spadków  w UE, Kanadzie, USA i innych krajach. Wszystkie związane z tym usługi wykonywane są przez profesjonalnych prawników spadkowych.

Zalety skorzystania z usług naszej firmy w celu poszukiwania spadku za granicą. Jeśli skontaktujesz się z nami w celu wyszukania spadku za granicą, będziesz mógł skorzystać z następujących korzyści:

  • Zapewniamy bezpłatne konsultacje.
  • Pomagamy zebrać wszystkie niezbędne dokumenty, zanim dowiemy się, czy istnieje spadek za granicą.
  • Za pomoc prawną pobieramy bardzo niską prowizję.
  • Współpracuje z Tobą prawnik mówiący po polsku, który dokładnie Cię zrozumie i będzie w stanie wyjaśnić wszystkie niuanse procedury.
  • Nasi specjaliści znają prawo kraju w którym będziesz dziedziczył spadek. Wszelka rejestracja spadku odbywać się będzie na przygotowanych wcześniej formularzach. Na pewno sprawdzimy, czy są inni spadkobiercy, a także obecność testamentu przed ogłoszeniem wyniku. Dokładnie wiemy, jak znaleźć spadek za granicą i udzielamy kompletnych i wiarygodnych informacji.

Dlaczego firma Adwokat w Europie?

Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w 100% zaznajomieni z procedurą dziedziczenia. Poszukiwanie spraw spadkowych za granicą odbywać się będzie według sprawdzonego, zautomatyzowanego systemu wśród dostępnych baz danych. Zapewniamy profesjonalną pomoc w sprawach spadkowych za granicą. Jeśli chcesz znaleźć i / lub prawidłowo sporządzić testament, skontaktuj się z numerem telefonu kontaktowego podanym na stronie internetowej. Chętnie pomożemy w rejestracji nieruchomości za granicą lub innego majątku.