Jak uzyskać spadek za granicą | Adwokat w Europie

Na wypadek, gdyby Twoi bliscy lub dalsi krewni zostawili Ci spadek w USA, Kanadzie lub gdzieś w Europie, prawnicy z firmy „Adwokat w Europie”są gotowi pomóc Tobie  zorganizować i przenieść go do Twojej własności.

Uzyskanie spadku jest długim procesem iwymaga:

  • pomocy prawnika spadkowego;
  • udziału pośrednika w obrocie nieruchomościami w celu oceny i wysokości kosztusprzedaży spadku zarejestrowanego za granicą;
  • udziału konsultantów podatkowych w obliczaniu i zminimalizowaniu podatków spadkowych za granicą.

A rejestracja spadku nie obejdzie się bez płacenia podatku od spadków za granicą.

Dzieje się tak, jeśli masa spadkowa jest znana. Jeśli nie, musisz wiedzieć, jak znaleźć spadek za granicą. Aby nie przegapić niczego istotnego w masie spadkowej.

Nasi prawnicy spadkowi dokładnie sprawdzą wszystkie możliwe konta bankowe, rachunki w prywatnych i państwowych funduszach emerytalnych, rachunki firmy inwestycyjnej, akcje, obligacje, które może posiadać twój krewny. I które możesz zaakceptować jako spadek z zagranicy.

JAK UZYSKAĆ ​​SPADEK NA PODSTAWIE TESTAMENTU ZA GRANICĄ

O wiele łatwiej jest nam odpowiedzieć na pytanie: jak uzyskać dziedziczenie testamentowe za granicą jeśli Twój krewny zostawił po sobie testament. Jeżeli to faktycznie zrobił, to z reguły Twój krewny wymienił całą swoją własność i wszystkie aktywa w testamencie. Wskazał, ilu należy do kogo, kto ma prawo do dziedziczenia.

Ale w przypadkach, gdy miało to miejsce w niektórych krajach europejskich, krewni, którzy nie są w testamencie, również mają prawo do części spadku. Bronimy tego prawa dla naszych klientów w sądzie. Mieliśmy wiele przypadków, w których krewny nie został wskazany w testamencie i otrzymał zaświadczenie o spadku za granicą.

Każda sprawa jest tak indywidualna, że ​​nie można napisać jakiejś standardowej instrukcji dotyczącej pytania: jak zorganizować spadek za granicą.

Wszystkie nasze konsultacje są BEZPŁATNE! Napisz do nas lub zadzwoń, a my ocenimy twoją sytuacje i podpowiemy jak szybko uzyskać spadek za granicą.