Transport zwłok z USA | Adwokat w Europie

Kiedy osoba umiera w Stanach Zjednoczonych, krewni mają prawo przetransportować jej ciało z powrotem do ojczyzny, ale będą musieli przejść przez  proces prawny, aby to zrobić. Ponieważ transport zwłok ze Stanów Zjednoczonych jest naprawdę dość skomplikowanym procesem, najlepiej nie robić tego na własną rękę, ale zaufać profesjonalnemu prawnikowi, który zajmie się tym za Ciebie.

Czym zajmuje się prawnik który załatwi wszelkie formalności związane z transportem zwłok zmarłego z USA ?

Wykwalifikowany prawnik zajmuje się całkowicie procesem prawnym, ale nie tylko. Pomoże Ci również w następujących czynnościach :

  • zapewnia przygotowanie i sporządzenie dokumentów;
  • jest odpowiedzialny za przechowywanie ciał zmarłych;
  • organizuje transport zwłok do ojczyzny.

Jak wybrać odpowiedniego prawnika ?

Ponieważ transport zwłok z USA jest dość skomplikowanym procesem, szczególnie ważne jest, aby prawnik miał wysokie kwalifikacje i kontakty. Zapewni to zarówno zwrócenie uwagi na wymogi prawa danego kraju, jak i ochronę interesów klienta. Ubezpieczenie na wypadek śmierci przyda się na przykład wtedy, gdy trzeba będzie opłacić transport trumny ze zmarłym z USA lub transport urny. Prawnik zorganizuje również możliwie najbezpieczniejszy lot.

Prawnik z doświadczeniem na pewno zagwarantuje wysoką jakość usług i zapewni indywidualne podejście, jest nie tylko obeznany w prawie, ale również w takiej dziedzinie jak międzynarodowy przewóż lotniczy i zawiera bezpośrednie umowy z liniami lotniczymi, dzięki czemu transport zmarłego z USA zostanie zorganizowany szybko i bez problemów, przy możliwie najniższych kosztach.Prawnik weźmie na siebie całą pracę i postara się nie przeszkadzać pogrążonym w żałobie bliskim.

Jeżeli Twoja bliska osoba zmarła w USA i potrzebujesz załatwić formalności związane z transportem zwłok, skontaktuj się z prawnikami z firmy Adwokat w Europie.