Unieważnienie testamentu za granicą | Adwokat w Europie

Jeśli chcesz zakwestionować testament za granicą, możesz potrzebować pomocy wykwalifikowanego prawnika. Nasi specjaliści od prawa spadkowego zapewniają pomoc prawną za granicą na najwyższym poziomie. Prawnik szybko i bez zbędnej zwłoki wyda podejmie się rozpoczęcia procedury unieważnienia testamentu.

Korzyści płynące z skontaktowania się z naszą firmą w celu odrzucenia testamentu za granicą.

Jeśli chcesz zakwestionować testament, zdecydowanie powinieneś skontaktować się z naszymi specjalistami z następujących powodów:

  • Nasi prawnicy zapewnią będą reprezentować Ciebie podczas posiedzeń  sądu. Nie musisz nawet być obecny podczas rozpraw sądowych.
  • Posługują się lokalnym językiem i znają przepisy prawa spodkowego. Prawodawstwo różnych krajów bardzo różni się od siebie . Nie musisz uczyć się języka i praw. Nasz prawnik spadkowy załatwi  wszystkie formalności za Ciebie.
  • Posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Nasi pracownicy znają wszystkie okoliczności w których można zakwestionować testament i rozpocząć procedurę unieważnienia testamentu, więc mogą zagwarantować wynik w oparciu na bogate doświadczenie w podobnych sprawach.
  • Indywidualne podejście. Wszystkie spory spadkowe są rozpatrywane indywidualnie, pod kątem złożoności Twojego konkretnego przypadku. Prawnik  wnoszący o unieważnienie testamentu za granicą bierze pod uwagę wszystkie szczegóły i najlepiej dopasowane rozwiązanie do Twojej sytuacji prawnej.
  • Rozsądna cena. Prawo spadkowe za granicą to często złożony i czasochłonny proces dla każdego prawnika. Posiadamy jednak duże doświadczenie w sprawach tego typu, dzięki czemu możemy zagwarantować minimalną cenę za usługi.

Gdzie szukać pomocy, aby zaprzeczyć testamentowi?

Jeśli potrzebujesz sporządzić testament za granicą, unieważnić testament za granicą lub skorzystać z innych usługi prawnych, zadzwoń do nas pod numer kontaktowy podany na stronie internetowej. Znajdziemy wszystkie możliwe podstawy do wszczęcia procedury unieważnienia testamentu, w tym wady oświadczenia woli jak : niepoczytalność , błąd, groźba czy fałszerstwo, obliczymy termin w którym należy złożyć wniosek o unieważnienie  testamentu oraz poinformujemy klienta o sposobie dziedziczenia z mocy prawa. W rezultacie sąd bez przeszkód unieważni wadliwy testament. Jeśli zachodzi podejrzenie, że testament bliskiej osoby mógł być obarczony wadami oświadczenia woli, skontaktuj się z prawnikami z firmy Adwokat w Europie.