Dziedziczenie przez pełnomocnika | Adwokat w Europie

Uzyskanie prawa do dziedziczenia i nabycie spadku za granicą to dość skomplikowana czynność prawna, która wymaga wyboru dobrego i doświadczonego prawnika. Nasza firma zapewnia pomoc prawnika w skutecznym przeprowadzeniu postępowania spadkowego na każdym etapie sprawy. Każdy pracownik firmy Adwokat w Europie to doświadczony prawnik, który dokładnie przeanalizuje Twoją sprawę i podejmie właściwą decyzję, w oparciu o kodeks praw kraju, w którym zostałeś powołany do dziedziczenia. Często zdarza się, że sprawa dotyczy wpisu w dziedziczenie przez pełnomocnika. Pomożemy w przeprowadzeniu sprawy o dowolnej złożoności. Wystarczy, że zostawisz zapytanie na stronie i opiszesz swoją sprawę naszym specjalistom tak szczegółowo, jak to tylko możliwe. Resztą zajmą się prawnicy z firm Adwokat w Europie, przeprowadzą wnikliwą analizę sprawy i poinformują Cię o możliwych następnych krokach które należy podjąć w sprawie.

Jak przeprowadzić postępowanie spadkowe przez pełnomocnika?

Do prawidłowej analizy sprawy nasz specjalista będzie potrzebował pakietu określonych dokumentów. Każda sprawa prowadzona jest indywidualnie, w oparciu o Twoją konkretną sytuację prawną.

W jaki sposób przebiega proces współpracy:

  • Zostawiasz prośbę o kontakt na stronie lub dzwonisz pod podany numer.
  • Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, aby w pełni poznać Twoją sytuację i udzielić porady prawnej.
  • Na ostatnim etapie zostaje sporządzona umowa, na podstawie której będzie udzielana pomoc.
  • Po wykonaniu wszystkich tych czynności prawnik przystępuje do skomplikowanej pracy nad Twoją sprawą. Po zakończeniu procedury będziesz uprawniony do przyjęcia spadku przez pełnomocnika.

Nasza firma towarzyszy Ci na każdym etapie działalności. Pokryjemy wszystkie koszty związane ze sprawą w tym: napisania pozwu, przelotu i zakwaterowania. Firma nie pobiera żadnego wynagrodzenia do momentu zakończenia sprawy i uzyskania należnego Ci spadku w możliwe jak najwyższym wymiarze.

Dlaczego należy się z nami skontaktować, przyjmując spadek przez pełnomocnika?

Nasza firma świadczy usługi w 30 krajach. Przez cały czas pracy setki klientów zostało obsłużonych na najwyższym poziomie. Nasi prawnicy podejmują się każdej, nawet najtrudniejszej pracy. W razie dalszych pytań, skontaktuj się z prawnikami z firmy Adwokat w Europie.